Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Virtualus žirgynas
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Susipažinkime

Go down 
+4
Bridžita
Night Quenn
Tina
SHaDoW
8 posters
AutoriusPranešimas
SHaDoW
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 524
Age : 29
Miestas : Undergruond
Registration date : 2008-01-12

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyKv. 01 17, 2008 12:24 pm

Susipažinkime vieni su kitais. Sužinokime, kokie esame in real world. laime
Atgal į viršų Go down
https://seselis.forumlt.com
SHaDoW
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 524
Age : 29
Miestas : Undergruond
Registration date : 2008-01-12

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyKv. 01 17, 2008 12:31 pm

Tai aš gal ir pradėsiu ledai.

Esu SHaDoW (dar žinoma tokiais senais nickais kaip BoRN To RaCe ir Pasele del greicio). Mano vardas Gabija. GYwenu Šiauliuose. Joju žirgyne "Miražas". Prieš tai wirš dviejų metų jojau jojau JGC žirgyne. Dabar joju jau 2 metus 8 mėnesius (Nu sakykim 3 metus xD ). Mėgstu ištvermę, tačiau pirmenybę užleidžiu konkūrui.
JGC žirgyne dažniausiai jodavau nuostabią kumelaitę Pilę, o dabar joju KWPN kumelę Pukmiss arba mielą mišrūnę Desą (Su ja pažaidžiam rodeo ir tokį žaidimą ar tu šiandien išsėdėsi daugiau nei 4 ožius?).
Apie žirgus gal ir užteks :dviratis :.
Laisvalaikiu rašau viskokias nesąmones :raso:, klausausi Linkin Park sokis ir groju gitara :gitara: .
Mokslai einasi man beveik tobulai :baibokas:
Esu linksma ir truputį išprotėjus.
Tai tiek. :horn: :geles :

Nu lauksim kitų pasireiskainčių :sunis: :avis:.
Atgal į viršų Go down
https://seselis.forumlt.com
Tina

Tina


Pranešimų skaičius : 74
Age : 30
Miestas : Wilnius
Registration date : 2008-01-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 01 25, 2008 4:03 pm

Sveiki, as esu Diana, pasirinkau nick'a Tina, todel, kad tai mano antras vardas ledai
Gyvenu Vilniuje, beveik prie Vileikos. Lankau Emilijos Pliaterytes pagrindine mokykla, bet ilgiau joje
net nesiruosiu uzsibuti. Hmm ka cia dar pasakius :raso: Na, lankysiu Botanikos sodo zirgyna Kairenuose.
O siaip tai lankau sokius Hip-hop'o ritmu, bet zadu mesti del zirgyno. Auginu suni Maksa, pietu europos aviganis,
namie turim milzininska akvariuma virs 40 zuvyciu. Apie save nieko sakyt negaliu, nes ne man sprest :ygaga:
Na kaip ir viska pasakiau :kitty:
Atgal į viršų Go down
Night Quenn

Night Quenn


Pranešimų skaičius : 148
Age : 28
Registration date : 2008-01-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 1:02 pm

Nu gerai, atėjo ir man laikas prisistatyt. Mano vardas Diana. Gyvenu Kaune. Pasirinkau nick'ą Josefina nes žiūriu serialą "Bjaurusis ančiukas" ir ten yra tokia aktorė Josefina, man ji labai patiko todėl ir susikūriau tokį nicką. Vėliau nick'ą Josefina pakeičiau į nick'ą Night Quenn, nes Night tai naktis, o Quenn net nežinau kodėl, išpradžių norėjau susikurti tiesiog Quenn bet pamaniau jog reikia konors originalesnio tad sumasčiau dadėt žodį Night todėl taip ir gavosi. Gerai gana čia, dabar šiektiek apie mane. Esu tokia biški, nu ne biški o gal daug priedurnė [gerąja prasme]. Nemėgstu žmonių kurie kopina kitų stilių. Nekenčiu diskotekų nes jose garsiai groja muzika, o aš baisiai nemėgstu garsios muzikos ir šeip visalaik klausausi tyliai. Visalaik būnų labai rimta, tad nemėgstu kai kiti išsidirbinėja. Žiauriai nepakenčiu vienos tokios klasiokės, ji visalaik vaizduoja kietą mergą bet ištikrujų yra dviveidė fyfačką. Turiu šunį-nykštukinį pinčerį, vardu Rikis, aš mėgstu jį vadinti Rini, jis jau senai priprato prie to kad aš jį taip vadinu. Galiu šiektiek apie jį papasakot. Kai buvo jaunas jis labai mėgo plėšyt vienkartines nosinaites, bet atprato, dabar jis siaubingai mėgsta tampyti žmones už kojinių kai kasnors eina. Dažniausiai tai būnų aš. sokis Mėgstu jį erzint o jis labai mėgsta mane kandžiot kai aš jį suerzinu. Kartais jis mane labai nervina, bet tai būna tik kartais. Bet aš jį visvien labai myliu. Tai vat, va tiek ir papasakojau. Kam įdomu įdedu savo šuniuko foto:
Susipažinkime Pictur10
Susipažinkime Pictur11
Susipažinkime Pictur12
Susipažinkime Pictur13
Atgal į viršų Go down
http://www.seselis.forumlt.com
SHaDoW
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 524
Age : 29
Miestas : Undergruond
Registration date : 2008-01-12

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 1:18 pm

Night Quenn- gražus ciūcis :baibokas: :gitara: (niekaip negaliu priprasti prie tavo naujojo nicko, noriu vadinti Josefina nors užmušk ledai :zirgis:).

Beje, aš irgi nemėgstu klausytis muzikos garsiai ir į diskes nevaikštau (nu vaikštau, bet tik pablūdyt su klasiokėm- pažaidžiam telefoninius sukčius rūbinėj, o į šokių aikštelę net neinam xD sokis).

Irgi esu rimta xD sokis Bet prie progos mėgstu pablūdyt :hosys: :zirgas:
Atgal į viršų Go down
https://seselis.forumlt.com
Bridžita
Veterinarė
Bridžita


Pranešimų skaičius : 178
Age : 29
Registration date : 2008-01-23

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 1:30 pm

Oh...O as megstu garsia muzika, ir gera kompanija. sokis Megstu selt :kitty: \Nemoku but rimta nebent kai beveik miegu arba miegu soka
Atgal į viršų Go down
Night Quenn

Night Quenn


Pranešimų skaičius : 148
Age : 28
Registration date : 2008-01-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 1:31 pm

Nu vat kaip. Mes visvien kaškuo panašios sokis Beja jei negali priprats prie mano naujojo nick'o tiesiog vadink Josefina ar Jose tiesiog kaip tau geriau, aš suprasiu. :sparneliai:
Atgal į viršų Go down
http://www.seselis.forumlt.com
Liberty_*

Liberty_*


Pranešimų skaičius : 36
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-01-13

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 1:43 pm

Josefina, nice ciūciūs. ledai
Atgal į viršų Go down
Night Quenn

Night Quenn


Pranešimų skaičius : 148
Age : 28
Registration date : 2008-01-14

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 02 08, 2008 2:01 pm

Dėkui :sparneliai: Susipažinkime 884224
Atgal į viršų Go down
http://www.seselis.forumlt.com
poolic
Bankininkė
poolic


Pranešimų skaičius : 78
Age : 28
Miestas : vilnius,.
Registration date : 2008-03-08

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 03 12, 2008 12:31 pm

Štai metas ir man apsireikšti. Aš esu Eglė (poolic) man 12 metų, iš vilniaus. lankau botanikos sodo žirgyną pas savo draugę ant ARabo -Aspekto ,pašėlęs vaikis.
O labiau apie mane -tai aš esu vietoje nenustygstanti padauža, mėgstu trankią muziką, susirasti duag problemų.
Lankau muzikos mokyklą, choro skyriųų [jahh] nekenčiu to ,bet tenka kęsti.;)
Turiu ciuciką (ę) Plutą . Ji yra mišrūnę ,tikra gėrio įsikūnijimė.;x
Norit ft?
Še.*
http://img291.imageshack.us/my.php?image=atvaizd016jb8.jpg
Maža, nagla kalytėė. ;@
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Žirgyno direktorė
Žirgyno direktorė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 524
Age : 29
Miestas : Undergruond
Registration date : 2008-01-12

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyTr. 03 12, 2008 12:49 pm

Malonu susipažinti laime

O jau ciūcis koks... shify sutinku
Atgal į viršų Go down
https://seselis.forumlt.com
Chaos wolf.

Chaos wolf.


Pranešimų skaičius : 13
Registration date : 2008-02-17

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyPen. 03 14, 2008 5:56 am

Heh,Aspektą joji?
Trenktas vaikis,mano buvęs globotinis kažkada seniai. ;]
Kaip ten su juo reikaliukai? Kanopos susitvarkė?
Atgal į viršų Go down
arkliuke5




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-09-30

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime EmptyAntr. 09 30, 2008 11:40 pm

Laba. As esu Diana is kauno. Lankau ,,Marvos" zirgyna. Lapkriti metai. Man 11 metu. Esu jau 10 metu pamisusi del zirgu nuraudes . Dazniausiai zirgyne joju misruna Dalara. Astunmetis arkliukas Susipažinkime 150718 Susipažinkime 205262 Susipažinkime 884224. Trenere labai faina: Rima. jau keturis metus joju kaime. Nu gerai daba apie save. Turiu kate Rusu melinaja: Tina. Ka cia dar pasakius teisia .dauguma mano draugu sako kad as esu linksma. daugiau nezinau ka cia pasakius nu gerai tuo ir baigiam gal veliau daugiau apsirasysiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime Empty

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Plepaliukai ir žaidimai-
Pereiti į: